» » Чому авіаперельоти так популярні в світі?

Чому авіаперельоти так популярні в світі?

Те, що дійсно сталося після дерегулювання, було саме цим масштабним боєм. Авіакомпанії робили все можливе, щоб отримати частку ринку, і не особливо розраховували на прибутковість. Теорія полягала в тому, що чим більше людей ми можемо потрапити в літак, тим більше ми можемо домінувати на ринку, тим більше ми виграємо.
Але вони насправді не дивилися на це як на бізнес, де врешті-решт потрібно було отримувати прибуток. І як тільки у вас стався невелике економічне збій, невеликий спад або стрибок цін на нафту, саме тоді авіакомпанії дійсно починають терпіти невдачі. Сьогодні великою популярністю користуються авіаквитки Україна.
У той же час розвивалася авіаційна техніка, що робило літаки більш ефективними. Впроваджені нові технології крил, такі як крильця, які роблять літаки більш аеродинамічними і скорочують час польоту. Комп'ютерні системи почали замінювати більш стару технологію кабіни, роблячи літаки менш залежними від пілотів. Незабаром після того, як літаки придбали комп'ютери, люди теж стали цінуватися, а ціни стали ще більш конкурентоспроможними. Такі сайти, як Expedia і Priceline, запущені в кінці 90-х, почали каталогізувати всі найнижчі ціни. Завдяки цьому моделі бюджетних авіакомпаній змогли процвітати, оскільки споживачі регулярно натискали на найдешевші ціни. Для багатьох авіакомпаній цей конкурс був нестійким. За багато років багато компаній були об'єднані, об'єднані або поглинені. І сьогодні чотири найбільші авіакомпанії США контролюють 80% ринку. Один з цих чотирьох, Південний захід має парк з 753 літаків, кожен з яких має в середньому шість рейсів в день. Це близько 4000 рейсів в день. І хоча це може звучати як багато, ця частота зменшується по всій Америці. Це тому, що те, що називається коефіцієнтом завантаження, збільшується.скачать dle 12.0
Просмотров: 322
  •    

Другие новости по теме:

Добавить комментарий